توضیحات کویر مصر

تور گروهی کویر مصر

آوای گردشگران یاس مجری تورهای داخلی و خارجی(گروهی و انفرادی)

مصر (نام‌های پیشین: چاه دراز، کلاته یوسف، مزرعه یوسف)، روستایی از توابع شهرستان خور و بیابانک در استان اصفهان است. این روستا در دشت کویر ایران و در ۴۵ کیلومتری شرق جندق و در ۶۰ کیلومتری شمال خور واقع شده است. روستای مصر یا کویر مصر درست در میانه راه دامغان به نائین و اصفهان قرار دارد. مصر به همراه دو روستای بسیارکوچک دیگر به نامهای امیرآباد و فرحزاد دریک خط شمالی– جنوبی به طول حدود ۶ کیلومتر واقع شده‌اند. این روستا یکی از مناطق جذاب گردشگری ایران به‌حساب می‌آید و نام دریای شنی کویر مصر برای بسیاری از طبیعت‌گردان آشناست. بخشی از فیلم خیلی دور، خیلی نزدیک در این روستا فیلم‌برداری شده‌است.

* شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می کند *

34 00 64 88 - 021

 


برنامه سفر

حدود ساعت 21 چهارشنبه هر هفته در فصل سفر به سرزمین تار و نی "کویر" از مبدا میدان ونک به سمت مصر حرکت می کنیم. اولین توقف در رستوران مارال کیلومتر 30 جاده قم کاشان جهت استراحت و استفاده از امکانات رفاهی مجتمع خدماتی می باشد و پس از آن حرکت به سمت روستای مصر. زمان رسیدن به مصر حدود ساعت 9 صبح می باشد که پس از رسیدن به مقصد و صرف صبحانه، برنامه گشت ها توسط راهنما اعلام می گردد. برنامه گشت ها شامل نخلستان روستای گرمه و چشمه گرمه ، دریاچه نمک فصلی خور ، تپه های شنی ، شتر سواری و سافاری می باشد. روز جمعه پس از صرف ناهار حدود ساعت 14 از روستای مصر حرکت می کنیم و زمان حدود ساعت 24 بدون در نطر گرفتن ترافیک به تهران می رسیم.

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط مکان توسط
اول - - - - رستوران مسافر - -
دوم اقامتگاه آژانس اقامتگاه آژانس اقامتگاه آژانس مهمانسرای سنتی آژانس
سوم اقامتگاه آژانس اقامتگاه آژانس رستوران مسافر - -

لوازم ضروری

بطری آب . کرم ضد آفتاب . کلاه آفتابی . لباس اضافه . کفش پیاده روی . عینک آفتابی . ملحفه . داروی شخصی . وسایل استحمام . کوله دو روزه


میراث فرهنگی

بیمه ایران

طبق قوانین سازمان میراث قرهنگی