توضیحات ارتفاعات بکر لهه-آبشارهای کیجابور(3.5 روزه)

تور گروهی ارتفاعات بکر لهه و آبشارهای کیجابور

آوای گردشگران یاس مجری تورهای داخلی و خارجی(گروهی و انفرادی)

روستای لهه یکی از جنوبی ترین بخشهای شهرستان بابل در استان مازندران می باشد.این روستا در 80 کیلومتری جنوب بابل و در همجواری روستای معروف شیخ موسی میباشد.ارتفاع آن از سطح دریا  2500 متر بوده و با دارا بودن آبو هوا و مناظری جذاب و منحصر بفرد در تابستان میزبان خیل بی شمار مسافران و اهالی غیر بومی میباشد.تعداد خانوار این روستا در حدود 350 خانوار میباشد که اکثرآ برای فصل تابستان و اوقات فراغت به این محل مراجعه مینمایند.

 

 

* شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می کند *

 

34 00 64 88 021

 


برنامه سفر

حدود ساعت 24:00 روز سه شنبه، از مبدا میدان ونک به سمت خانه های محلی در ارتفاعات بکر و زیبای مقصد حرکت می کنیم. پس از کمی استراحت و صرف صبحانه حدود ساعت 09:00 به سمت آبشارهای کلیره و به بازدید و لذت بردن از آنها می پردازیم، پس از صرف ناهار در طبیعت بکر، به سمت مناطق جنگلی و ییلاقی حرکت حرکت می کنیم و عصرانه را در منطقه جنگلی گاوزن محله میل می کنیم و در انتها اسکان در منطقه ییلاقی لهه و صرف شام. صبح روز بعد پس از صبحانه محلی به روستاگردی شیخ موسی زیبا میپردازیم، به بازدید از دو آبشار شیخ موسی میپردازیم و ناهار در طبیعت، بازدید از چشمه های طبیعی به همراه صرف عصرانه، گشت شبانه و شام در ارتفاعات در روز پایانی پس ار نرمش و یوگا به صرف صبحانه محلی و پس از آن به بازدید از آبشار بی نظیر کیجابور و چشمه آبگرم ازرو با امکان شنا از منطقه لذت کافی خواهیم برد. بعد از آن به صرف ناهار و بازدید از بافت روستای قدیمی آری و در نهایت با کلی خطرات خوب حرکت خود را به سمت بازگشت به تهران آغاز میکنیم.

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط مکان توسط
اول خانه محلی آژانس خانه محلی آژانس خانه محلی آژانس اقامت در خانه های محلی در ارتفاعات سرسبز و زیبا آژانس
دوم خانه محلی آژانس خانه محلی آژانس خانه محلی آژانس اقامت در خانه های محلی در ارتفاعات سرسبز و زیبا آژانس
سوم خانه محلی آژانس خانه محلی آژانس

لوازم ضروری

کوله چند روزه، وسایل استحمام، داروهای شخصی، کفش مناسب مناطق جنگلی و گلی، لباس گرم، بارانی، لیوان فلزی سفری، قمقمه آب پر، عینک و کلاه آفتابی


راهنمای مجرب

بیمه مسافرتی

طبق قوانین سازمان میراث قرهنگی