توضیحات گیله بوم

تور گروهی گیله بوم(جنگل های بکر گیلان)

آوای گردشگران یاس مجری تورهای داخلی و خارجی(گروهی و انفرادی)

 

گیله بوم، اقامتگاهی بوم گردی با چشم انداز نزدیکی از، جنگل های کوهپایه ای گیشار کوه و کمی آنطرفتر، سماموس بلندترین قله گیلان است. گیله بوم فاصله نزدیکی با ساحل دریای خزر دارد و جنگل های هیرکانی حدود بیست دقیقه ای این اقامتگاه است. جنگل، قلمرویی برای زندگی و غوغای پرندگان متنوعی است و دریا محل صید ماهیگیران.
آرایش و معماری گیله بوم سنتی و مدرن است و در حال حاضر پذیرای ۳۴ نفر میهمان است. امکانات گیله بوم عبارت است از: دو اتاق به ظرفیت هریک ۴ نفر، یک اتاق با ظرفیت ۸ نفر در طبقه اول، یک سویت برای اسکان گروهی تا ۱۴ نفر در طبقه دوم، و یک اکو کلبه (کلبه کاه گلی) در حیاط برای اسکان ۴ نفر تدارک دیده شده است. اتاق ها با نمد فرش شده اند و دارای رختخواب های سنتی هستند که از پشم گوسفندان منطقه تهیه شده است. پرده های گیله بوم، چوب رختی ها، آیینه ها و غیره همگی از مواد سازگار با محیط زیست طراحی و ساخته شده اند.
اقامتگاه بوم گردی گیله بوم در ۲۰ کیلومتری رامسر و ۵۰ کیلومتری لاهیجان قرار دارد.

 

 

* شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می کند *

 

34 00 64 88 021

 


برنامه سفر

حدود ساعت 04:00 بامداد روز سه شنبه، از مبدا میدان ونک به سمت خانه های سنتی و زیبای گیله بوم حرکت می کنیم. اولین توقف در رستورانی در جاده قزوین جهت صرف صبحانه کامل و استفاده از امکانات رفاهی مجتمع خدماتی خواهد بود و پس از آن حرکت به سمت گیله بوم. زمان رسیدن به گیله بوم حدود ساعت 13:00 صبح می باشد که پس از رسیدن به مقصد برنامه گشت ها توسط راهنما اعلام می گردد. پس از رسیدن به گیله بوم پس از صرف ناهار در محیط زیبای آنجا، به بازدید از کارخانه چای می پردازیم و در شب هنگام موسیقی زنده قاسم آبادی روح نواز مسافرین عزیز خواهد بود، در روز بعد پس از شنا و گشت ساحلی به صرف صبحانه می پردازیم و بعد از آن به جنگل نوردی در جنگل های بکر گیلان می پردازیم و پس از صرف ناهار و اتمام گشت ها به سمت تهران حرکت می کنیم.


لوازم ضروری

کارت شناسایی معتبر،کوله یک روزه، داروهای شخصی، کفش مناسب جنگل نوردی، عینک و کلاه آفتابی، لیوان فلزی سفری، قمقمه آب پر، لباس گرم، بارانی


راهنمای مجرب

بیمه مسافرتی

طبق قوانین سازمان میراث فرهنگی